آگهی ساختمان
تماس بگیرید
شماره آگهی: 3998
آگهی ساختمان
فوندانسیون

توضیحات آگهی

فوندانسیون یا بنیاد پایین ترین قسمت ساختمان یا بنای عمرانی است که در تماس مستقیم با خاک است و بارهایی از سازه را به خاک با خیال راحت منتقل می کند. به طور کلی ، بنیاد را می توان به دو دسته ، یعنی بنیاد کم عمق و پایه عمیق طبقه بندی کرد. این کار به مقاوم سازی ساختمان کمک بسیاری می کند.

یک پایه کم عمق بار را به یک قشر موجود در عمق کم عمق منتقل می کند. فونداسیون عمیق بار را به عمق، عمیق تر زیر سطح زمین منتقل می کند.

بنای بلند مانند آسمان خراش یا بنایی ساخته شده در خاک بسیار ضعیف احتیاج به پایه و اساس عمیق دارد. اگر ساختمان ساخته شده دارای طرحی برای گسترش عمودی در آینده باشد ، باید بنیادی عمیق استفاده شود.

برای احداث فوندانسیون ، سنگرها به عمق بیشتری در خاک حفر می شوند تا رسیدن به یک قشر سخت. برای بدست آوردن پایه بتن مستحکم تر در این سنگر ریخته می شود. این سنگرها با افزایش قفس تقویتی برای تقویت استحکام فونداسیون در می آیند.

میله های فولادی پیش بینی شده که به سمت بیرون پیش بینی می شوند مانند استخوان ها عمل می کنند و باید با زیر ساخت بالا در ارتباط باشند. پس از بسته بندی صحیح بنیاد ، می توان ساخت ساختمان را آغاز کرد.

تبلیغات

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فوندانسیون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + 8 =